Usługi :


22 743 02 03

792 792 025

biuro@doczysta.eu

02-672 Warszawa


Czekamy na Twoją opinię:

Opinia w google plus

Opinia w wystawopinię.pl

Opinia w yelp.pl

mapka

zdjęcia z czyszczenia dywanów

Dlaczego prać dywany

Usługi wykonujemy na terenie dzielnic Warszawy : Mokotów, Ursynów, Wilanów, Stegny, Sadyba, Śródmieście, Bielany, Ochota, Bemowo, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Bródno, Tarchomin, Białołęka, Anin, Rembertów, Stara Miłosna, Wawer. Obsługujemy również okolice Warszawy : Konstancin Jeziorna, Bielawa, Piaseczno, Pruszków, Marki, Józefosław, Ożarów Mazowiecki Piastów, Babice, Dawidy Bankowe, Izabelin, Janki, Falenty, Julianów, Sulejówek.

Dlaczego firma Do Czysta powinna prać Twoje wykładziny i dywany ?

Poniżej wyjaśniamy dlaczego to firma Do Czysta powinna prać Twoje dywany, wykładziny i tapicerki. Ponieważ w branży usług prania powierzchni dywanowych pojawia się wiele firm , które świadczą usługi na niskim lub bardzo niskim poziomie, postanowiliśmy opisać prawidłowy proces czyszczenia dywanów i wykładzin. Tylko czyszczenie zawierające wiele etapów, opisanych poniżej, może być uznane za kompletne i spełniające najwyższe standardy.

Etapy prania dywanów i wykładzin podłogowych

logo Do Czysta Większość konkurencji
Odkurzenie wykładzin na sucho, odkurzaczem pionowym ze szczotką obrotową ?
Odplamienie owe silnych zabrudzeń

Odplamienie owe silnych zabrudzeń

Naniesienie środka czyszczącego na powierzchnię wykładziny ?
Wszorowanie środka czyszczącego za pomocą szorowarki ?
Dodatkowa aplikacja szamponu do czyszczenia wykładzin ( w zależności od potrzeby, tylko przy czyszczeniu wykładzin) ?
Ekstrakcja wykładziny za pomocą odkurzacza piorącego Ekstrakcja wykładziny za pomocą odkurzacza piorącego
Opcje dodatkowe
Aplikacja środka zapachowego ?
Aplikacja impregnatu ?

 

Sprzęt czyszczący używany w firmie Do Czysta

Do pracy przy czyszczeniu wykładzin i dywanów używamy najlepszego dostępnego na rynku sprzętu. Firma Do Czysta pracuje na:

odkurzacz piorący tw 300

 

Dywany w domach i mieszkaniach prywatnych używamy ekstraktorów przenośnych. Jest to sprawdzona na świecie konstrukcja odkurzacza sygnowanego różnymi markami takimi jak: Nilfisk, Wap, czy Dr. Schutz. Siła natrysku takich ekstraktorów to 2 bary.

 

 

Do czyszczenia dużych powierzchni używamy bardzo mocnych ekstraktorów o sile natryski powyżej 20 barów. To gwarantuje najlepszą jakość usług. Zaznaczamy, że konkurencja często używa ekstraktorów 2 barowych.

ekstraktor truvox hydromist

 

Truvox Hydromist Superchamp. Ekstraktor z podgrzewaczem wody. Możliwe czyszczenie za pomocą natrysku i ruchomej szczotki a także lancy.

 

 

ekstrakor puzzi

 

Karcher Puzzi Profi. Płynna regulacja ciśnienia natrysku (0-40 bar). Urządzenie doskonałe do średniej wielkości pomieszczeń.

 

 

 

odkurzacz piorący

Windsor Compass. Bardzo duży ekstraktor z pojemnymi zbiornikami na płyny. Pozwala to maksymalnie skrócić czas obsługi ekstraktora przy wykonywanej usłudze. Moc natrysku to 28 bar. Urządzenie, oprócz prania wykładzin, może służyć także do czyszczenia sanitariatów.

 

 

Firma Do Czysta świadcząc usługi na najwyższym poziomie każdorazowo używa odkurzaczy kolumnowych z turboszczotką do odkurzania na sucho oraz szorowarek do wcierania środków czyszczących w czyszczone powierzchnie. Używamy między innymi:

 

odkurzacze kolumnowe

 

Odkurzacze kolumnowe ze szczotką z własnym napędem. Ni etylko dokładnie odkurzają dywany i wykładziny ale także wyczesują włos, sierść i podnoszą runo.

 

 

szorowarka walcowa SEBO DUO

 

Przenośna szorowarka walcowa. Używana na małych i średniej wielkości powierzchniach.

 

 

 

szorowarka jednotarczowa

 

Szorowarka tarczowa ze zbiornikiem na płyny. Waga od 35 do 45 kg.  Urządzenie, które o wiele polepsza efekt prania wykładzin. Niezbędne do prawidłowo przeprowadzonej procedury prania wykładzin. Wykorzystywane przy średnich i dużych powierzchniach. Na zdjęciu szorowarka firmy Wirbel i parku maszyn także inne.

 

 

Środki czyszczące

Do prania wykładzin i dywanów używamy całą gamę środków czyszczących. Wyselekcjonowaliśmy je na podstawie naszych doświadczeń i oceny ich skuteczności. Używamy odplamiaczy do różnego rodzaju zabrudzeń, środków typu prespray, środków zobojętniający odczyn pH wykładzin dodawanych do ekstraktorów, szamponów do aplikacji na wykładziny z szorowarek. Producentami tych preparatów są liderzy na rynku: tj. Tersus, Prochem, Tenzi.