Usługi :


22 743 02 03

792 792 025

biuro@doczysta.eu

02-672 Warszawa


Czekamy na Twoją opinię:

Opinia w google plus

Opinia w wystawopinię.pl

Opinia w yelp.pl

mapka

zdjęcia z czyszczenia dywanów

Dlaczego prać dywany

Usługi wykonujemy na terenie dzielnic Warszawy : Mokotów, Ursynów, Wilanów, Stegny, Sadyba, Śródmieście, Bielany, Ochota, Bemowo, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Bródno, Tarchomin, Białołęka, Anin, Rembertów, Stara Miłosna, Wawer. Obsługujemy również okolice Warszawy : Konstancin Jeziorna, Bielawa, Piaseczno, Pruszków, Marki, Józefosław, Ożarów Mazowiecki Piastów, Babice, Dawidy Bankowe, Izabelin, Janki, Falenty, Julianów, Sulejówek.

Dlaczego trzeba regularnie prać dywany

Pamiętaj, że regularne odkurzanie dywanów jest konieczne by utrzymać czysty i higienicznyodkurzanie dywanów dywan. Niektórzy, także odświeżają dywany na mokro, za pomocą popularnych środków czyszczących do dywanów. Metoda ta ma zasadniczą wadę. Wszelkie rozpuszczone zabrudzenia zostają w dywanie, spływając do jego głębszych warstw. Czyszczenie dywanów za pomocą odkurzaczy ekstrakcyjnych pozwala na wyciągniecie większości kurzu i zabrudzeń z dywanów. Dlatego takie zadania jak pranie dywanu, warto polecić profesjonalistom, którzy dysponują profesjonalnymi maszynami, środkami chemicznymi i niezbędną wiedzą.

 

Dlaczego trzeba regularnie prać dywany?

Mówi się, że z praniem dywanów jest jak z wizytą u dentysty. Wiesz, że musisz iść, ale to ciągle odkładasz. Tak samo jest z praniem dywanów. Łatwo jest je odłożyć w czasie. Przeczytaj, dlaczego nie powinno się tego robić.

pranie dywanów na mokro

przedłużenie żywotność twoich dywanów

– regularne pranie może przedłużyć żywotność twoich dywanów o 30%, oszczędzasz pieniądze w porównaniu z wymianą dywanów.

usuwanie plam

– nie musisz więcej się martwić o zabrudzenia,  plamy i ślady na Twoim dywanie, profesjonalne czyszczenie usunie je wszystkie. Dywan będzie wyglądał jak w dniu zakupu.

higieniczne otoczenie

– usunięcie zalegających w dywanach piasku, kurzu, złuszczającego się ludzkiego naskórka, sierści zwierząt i włosów

usunięcie bakterii i roztoczy

– zmniejszasz ryzyko alergii , powstawania pleśni, zapewniasz lepsze zdrowie całej rodzinie

odświeżenie, usunięcie nieprzyjemnych zapachów

- profesjonalne pranie dywanów zapewnia świeży i przyjemny zapach na wiele tygodni, pozwala pozbyć się zapachu zwierząt domowych

 

Zobacz zdjęcia z wypranymi przez nas dywanami i wykładzinami