Usługi :


22 743 02 03

792 792 025

biuro@doczysta.eu

02-672 Warszawa


Czekamy na Twoją opinię:

Opinia w google plus

Opinia w wystawopinię.pl

Opinia w yelp.pl

mapka

zdjęcia z czyszczenia dywanów

Dlaczego prać dywany

Usługi wykonujemy na terenie dzielnic Warszawy : Mokotów, Ursynów, Wilanów, Stegny, Sadyba, Śródmieście, Bielany, Ochota, Bemowo, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Bródno, Tarchomin, Białołęka, Anin, Rembertów, Stara Miłosna, Wawer. Obsługujemy również okolice Warszawy : Konstancin Jeziorna, Bielawa, Piaseczno, Pruszków, Marki, Józefosław, Ożarów Mazowiecki Piastów, Babice, Dawidy Bankowe, Izabelin, Janki, Falenty, Julianów, Sulejówek.

Pytania o usługi firmy Do Czysta

Przedstawiamy zbiór najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań. Jeżeli, masz jakieś inne,nie wahaj się do nas napisać, kliknij na KONTAKT

Na jakim terenie świadczą państwo usługi?

Usługi prania dywanów, wykładzin i tapicerek oraz sprzątania oferujemy na terenie Warszawy i okolic.

Czyszczenie dywanów odbywa się u was w firmie czy w domu klienta?

Czyścimy jedynie w domach/mieszkaniach/lokalach klienta. Jest to wygodniejsze – dywanu nie trzeba dowozić ani długo czekać na odbiór. Czyszczenie odbywa się w dogodnym dla Państwa terminie.

Czy dojazd jest płatny?

Dojazd w granicach Warszawy jest całkowicie darmowy. Przy dojeździe poza granice Warszawy cena minimalna usługi może wzrosnąć.

Ile czasu trwa czyszczenie dywanu?

Pranie średnio zabrudzonego dywanu o wielkości 4x3 m trwa od 45 do 60 min.

Dlaczego czyszczenie dywanów trwa dłużej niż u konkurencji?

Procedura czyszczenia przez naszą firmę dywanów może trwać dłużej niż czyszczenie konkurencji. Spowodowane jest to tym, że firma Do Czysta każdorazowo przeprowadza pełną procedurę prania dywanów. Dokładnie opisana jest na naszej stronie proces czyszczenia dywanów

Ile czasu schnie dywan po praniu?

Czas schnięcia dywanu czy wykładziny jest uzależniony od wielu czynników. Średnio schnie około 4 godzin. Wydłuża się gdy dywan posiada długie runo, jest mocno zabrudzony, jest wykonany z wełny. Dywany powinny schnąć w pomieszczeniach wietrzonych.

Ile czasu schnie tapicerka po praniu?

Po usłudze prania tapicerki meblowej czas schnięcia i jest dłuższy od czasu schnięcia dywanów. Jest to spowodowane tym, że warstwa gąbki czy innego materiału bezpośrednio pod tapicerką chłonie wodę przy praniu. Dlatego meble tapicerowane schną od kilkunastu godzin do doby. Jeżeli planujesz wyprać tapicerkę kanapy czy łóżka, na którym śpisz, zaplanuj usługę na godziny poranne. Do nocy tapicerka powinna być sucha.

Jak muszę się przygotować przed czyszczeniem moich dywanów?

Klienci praktycznie nie muszą się przygotowywać do usługi prania dywanów. Musimy mieć tylko zapewniony dostęp do sieci elektrycznej i wody.

Jakiego sprzętu używacie do prania dywanów i tapicerek?

Do prania dywanów używamy odkurzaczy kolumnowych, szorowarek przenośnych i przenośnych ekstraktorów. Na naszej stronie dowiesz się dokładnie jakim sprzętem pierzemy dywany i wykładziny

Jakie dywany czyści się lepiej a jakie trudno?

Najlepiej czyści się dywany sztuczne o standardowej długości runa. Więcej czasu zajmuje wyczyszczenie dywanów z długim włosem lub bez runa. Dywany wełniane są bardziej wymagające ze względu na ograniczoną możliwość stosowania silnych środków czyszczących.

Jakich środków chemicznych używacie do prania dywanów i tapicerek?

Używane przez nas środki czyszczące są to profesjonalne preparaty do prania dywanów czy tapicerek. Sygnowane są markami liderów branży takich jak Prochem, Tersus czy Chemspec

Czy używane przez was środki chemiczne są szkodliwe dla zwierząt i dzieci?

Środki czyszczące po naniesieniu na dywan czy tapicerkę i wszorowaniu są wypłukiwane przy pomocy odkurzacza ekstrakcyjnego. Po wypłukaniu nie ma po nich śladu w czyszczonych powierzchniach.

Czy meble pozostają na czyszczonym dywanie?

Meble, które pracownik jest w stanie przenieść sam lub przy pomocy domowników są zestawiane z czyszczonych powierzchni. Meble ciężkie takie jak regały, czy szafy zostają bez przenoszenia.

Czy muszę odkurzyć dywan przed czyszczeniem?

Nie ma takiej potrzeby. Dywan za każdym razem przed czyszczeniem jest odkurzany odkurzaczem kolumnowym w turbo szczotką. To daje gwarancję dokładnego odkurzenia dywanów na sucho.

Jak mogę zamówić usługę prania dywanów?

Najszybciej zamówisz usługę dzwoniąc na numery telefonów 22 743 02 03 lub 792 792 025, możesz też napisać do nas maila biuro@doczysta.eu.

Czy możecie usunąć każdą plamę bądź zabrudzenie?

Znaczna większość plam i zabrudzeń jest możliwa do usunięcia. Wino, smary czy guma do żucia nie stanowi problemu. Jednak włókna, niektórych typów dywanów naturalnych mogą zostać trwale odbarwione. W takim przypadku nie możemy nic to poradzić.

Od czego uzależniona jest cena prania jednego metra kwadratowego

Cena minimalna za pranie metra kwadratowego dywanu to 6 zł. Jeżeli dywan jest bardzo zabrudzony lub nie był czyszczony przez lata cena może wzrosnąć maksymalnie do 8 zł.