Usługi :


22 743 02 03

792 792 025

biuro@doczysta.eu

02-672 Warszawa


Czekamy na Twoją opinię:

Opinia w google plus

Opinia w wystawopinię.pl

Opinia w yelp.pl

mapka

zdjęcia z czyszczenia dywanów

Dlaczego prać dywany

Pranie dywanów w Warszawie i okolicach

para z dywanem

Usługi prania dywanów wykonujemy wyłącznie w lokalach klientów na terenie miasta Warszawa oraz miejscowości ościennych.

Każdy z Nas powinien cieszyć się świeżością, czystością i kolorami dywanów takimi jak w dniu zakupu. Dzięki regularnej pielęgnacji i impregnowaniu znacznie przedłużysz okres ich użytkowania.

W firmie Do Czysta dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niezbędną wiedzą do tego by zadbać o Twoją wykładzinę, dywany czy tapicerkę. W użyciu mamy sprzęt i środki chemiczne renomowanych marek takich jak: Tersus, Prochem, Tenzi, Windsor, Karcher, Dr.Schutz. Zostały one wyselekcjonowane podczas lat testowania na różnego rodzaju plamach i zabrudzeniach. Niemal wszystkie usługi prania dywanów wykonuję osobście jako właściciel i osoba od lat będąca w branży. Nie spotkasz u nas pracowników w przypadku. Nieustannie podnosimy naszą wiedzę w dziedzinie czyszczenia i pielęgnacji wykładzin, dywanów i tapicerek.

Pranie dywanów wełnianych

Pranie dywanów wełnianych czy naturalnych zazwyczaj nie stanowi żadnego problemu. Regularnie pranie dywany wełniane zachowują doskonały wygląd przez wiele lat. Należy jednak pamiętać, że wełna potrafi się odbarwić twale i zawsze konieczne jest szybkie usuwanie powstałych plam. Pierzemy także dywany z bawełną czy domieszką wiskozy. Jeżeli producent wyklucza czyszczenie z urzyciem wody, stosuje się pranie "na sucho".

Pranie dywanów sztucznych / syntetycznych

Dywany sztuczne dają najlepsze efekty przy praniu. Umożliwiają użycie agresywnych środków czyszczących co powoduje, że nawet stare i intensywne zabrudzenia możliwe są do usunięcia. Dywany z polipropylenu czy poliamidu są wykonywane coraz lepiej i nie są już nieprzyjemne dla oka i w dotyku.

Cennik prania dywanów

Opis metod czyszczenia i sprzętu jakim wykonujemy usługi.

 

Usuwanie plam z dywanów

czyszczenie dywanów warszawa

Skutecznie pozbędziemy się plam z wina, żywności, kawy, herbaty a nawet smoły i gumy do żucia. Używamy do tego całej gamy odplamiaczy. Nie musisz więcej się już martwić o rozlane płyny czy spadającą żywność. Pamiętaj im szybciej przystąpimy do odplamiana tym większe prawdopodobieństwo całkowitej usunięcia plamy.

 

 

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z dywanów

usuwanie zapachu zwierząt

Jeżeli mieszkacie ze swym ulubieńcem nie znaczy to, że dywan musi mieć zapach waszego pupila. Potrafimy pozbyć się zapachów zwierząt domowych jak również innych, które mogą przeszkadzać Wam w użytkowaniu dywanu. Procedura usuwania zapachów powinna odbyć się jak najwcześniej od momentu wystąpienia problemu.

 

Dlaczego należy regularnie prać dywany?

pranie dywanów warszawa

Zdjęcia wypranych przez nas dywanów

 

 

Usługi prania dywanów wykonujemy na terenie dzielnic Warszawy : Mokotów, Ursynów, Wilanów, Stegny, Sadyba, Śródmieście, Bielany, Ochota, Bemowo, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Bródno, Tarchomin, Białołęka, Anin, Rembertów, Stara Miłosna, Wawer. Obsługujemy również okolice Warszawy : Konstancin Jeziorna, Bielawa, Piaseczno, Pruszków, Marki, Józefosław, Ożarów Mazowiecki Piastów, Babice, Dawidy Bankowe, Izabelin, Janki, Falenty, Julianów, Sulejówek.