Usługi :


22 743 02 03

792 792 025

biuro@doczysta.eu

02-672 Warszawa


Czekamy na Twoją opinię:

Opinia w google plus

Opinia w wystawopinię.pl

Opinia w yelp.pl

mapka

zdjęcia z czyszczenia dywanów

Dlaczego prać dywany

Pranie wykładzin w Warszawie i okolicach

 

Pranie wykładzin podłogowych wykonujemy na terenie miasta Warszawa i okolic. Usługi wykonujemy w biurach, lokalach użytkowych ale także w domach i mieszkaniach prywatnych. Czyścimy wykładziny wykonane ze wszystkich materiałów naturalnych oraz sztucznych, które mogą być czyszczone "na mokro". Usługi wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu piorącego. Do czyszczenia wykładzin biurowych o powierzchni większej niż 50 m2 nie używamy małych przenośnych ekstraktorów a silne i wydajne urządzenia. Używamy wielu środków czyszczących w zależności od rodzaju i intensywności zabrudzeń oraz rodzaju wykładzin.

Sprzęt czyszczący i etapy prania wykładzin

 

Pranie wykładzin biurowych

Pranie wykładzin w biurach jest to usługa, którą wykonujemy najczęściej. Skupiamy sie na podnoszeniu naszej wiedzy na temat prania wykładzin i jakości usług. Doświadczenie, które zdobylismy przez lata bycia w zawodzie pozwalają nam stwierdzić, że usługi prania wykładzin są na najwyższym poziomie. Inwestycje w silny i wydajny sprzęt owocują zyskiwaniem stałych klientów. Czyścimy wykładziny w małych biurach i te, które mają kilkaset metrów kwadratowych i więcej.

Pranie wykładzin domowych

Pranie wykładzin w mieszkaniach i domach jednorodzinnych traktujemy równie poważnie jak wykonanie usług na dużo wiekszych powierzchniach. Wraz z rosnącą popularnością wykładzin w naszych domach coraz częściej czyścimy je u osób prywatnych. Trzeba pamiętać, że regularnie wykonywane pranie wykładziny umożliwia długie uzytkowanie i usunięcie wszystkich plam i zabrudzeń. Czyścimy wykładziny naturalne jak i syntetyczne; z runem którkim i długim.

Ceny prania wykładzin

Ceny prania wykładzin uzależnione są od stopnia zabrudzenia i ilości wykładziny przeznaczonej do prania. Orientacyjne ceny usługi podane są w linku poniżej. Dokładna wycena następuje po obejrzeniu wykładzin

Cennik prania wykładzin

 

Wiemy jak ważne w biznesie jest zaufanie do usługobiorcy. Robimy wszystko, aby na nie zasłużyć. Może jednak nie przekonują Państwa lata doświadczeń przy czyszczeniu wykładzin i tysiące metrów kwadratowych wypranych powierzchni. Dlatego firma Do Czysta jest ubezpieczona na kwotę 30 000 zł. Ubezpieczeniu podlegają straty, które mogą wyniknąć w wyniku przeprowadzenia czyszczenia jak i straty mogące wyniknąć przez niewykonanie usługi w zleconym terminie. Zaznaczamy, że nigdy nie musieliśmy korzystać z ubezpieczenia.

 

prania wykładzina biurowa

Zdjęcia wypranych przez nas wykładzin

 

Metody czyszczenia wykładzin:

Pranie dogłębne jest to najdokładniejsza metoda czyszczenia. Zalecana przy silnych zabrudzeniach, usuwa plamy, roztocza, nieprzyjemne zapachy. Po czyszczeniu dogłębnym niezbędne jest wyłączenie z użytkowania wykładziny czy dywaniu przez kilka/kilkanaście godzin.

- pranie ekstrakcyjne - czyszczenie za pomocą urządzenia natryskowo-ssącego. Polega na rozpuszczeniu brudu za pomocą środka chemicznego zwanego prespray a następnie wypłukaniu i odessaniu go za pomocą inego środka chemicznego. Metodą tą możemy czyścić wykładziny dywanowe, dywany, tapicerki samochodowe, meble tapicerowane, materace. Etap wypłukania i odessania środow chemicznych przedstawia rysunek poniżej.

pranie ekstrakcyjne dywanow

- szamponowanie - metoda czyszczenia polega na naniesieniu szamponu, który rozpuszcza brud na wykłądzine a następnie odessaniu skrystalizowanego środka wraz z zanieczyszczeniami

Pranie pielęgnacyjne jest pomocne przy lekkich zabrudzeniach. Musi być wykonywanie regularnie (kilka razy w roku) aby utrzymać najlepszy stan wykładzin. Pranie pielęgnacyjne cechuje krótki czas schnięcia.

- bonnetowanie - metoda polegająca na mechanicznym czyszczeniu wykładzin o niskim runie za pomocą środką chemicznego i bonnetu

- suche wiórki - czyszczenie polegające na wszczotkowaniu suchych wiórków, które chłoną zabrudzenia w wykładzinę. Następnie usunięciu ich w powierzchni wykładziny

 

 

Usługi prania wykładzin wykonujemy na terenie dzielnic Warszawy : Mokotów, Ursynów, Wilanów, Stegny, Sadyba, Śródmieście, Bielany, Ochota, Bemowo, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Bródno, Tarchomin, Białołęka, Anin, Rembertów, Stara Miłosna, Wawer. Obsługujemy również okolice Warszawy : Konstancin Jeziorna, Bielawa, Piaseczno, Pruszków, Marki, Józefosław, Ożarów Mazowiecki Piastów, Babice, Dawidy Bankowe, Izabelin, Janki, Falenty, Julianów, Sulejówek.